X
De VO-raad is de sectororganisatie voor het voortgezet onderwijs
Inloggen voor leden
Home > Agenda

Pro-meeting VSV 2011

Datum

15 maart 2011
Eindhoven
22 maart 2011
Utrecht

Welke resultaten zijn in uw school of RMC-regio geboekt? Welke projecten en activiteiten hebben daar aan bijgedragen? Neem kennis van de successen van collega-scholen en denk mee over verdere acties.

Deze Pro-meeting heeft een intensief programma, waarin u zelf actief aan het werk kunt gaan. Aan het einde van deze leerzame middag gaat u met concrete actiepunten naar huis.
U kunt twee workshops kiezen.

Programma

12.30 – 13.00 uur inloop
13.00 – 14.00 uur Plenaire inleidingen en debat
14.15 – 15.30 uur workshopronde 1
15.45 – 17.00 uur workshopronde 2
17.00 – 17.30 uur netwerkborrel

Leonard Geluk, voorzitter College van Bestuur ROC Midden Nederland (Utrecht)
Peer van Summeren, lid College van Bestuur van ROC de Leijgraaf
(Eindhoven)
spreken over de uitvoering en resultaten van het beleid op de ‘Aanval op Uitval’. Wat zijn de resultaten in de Utrechtse en Brabantse regio en welke acties moeten nog ingezet worden? Waar liggen de grenzen van de verantwoordelijkheid van het mbo en sluit het beleid van minister Bijsterveldt aan bij de behoeften in de regio?

Christoph Meng, Senior onderzoeker Researchcentrum Onderwijs en Arbeidsmarkt, universiteit van Maastricht, praat u bij over de redenen van voortijdig schooluitval en de cijfers die daarbij horen. Is het vooral een zaak van verkeerde opleidingskeuze of spelen andere factoren een rol? En wat betekent dit voor de werkzaamheden in scholen?

Dagvoorzitter en hoofdredacteur van Profiel, Heleen Hupkens, zal de plenaire inleiders nader bevragen en stelt u uiteraard in de gelegenheid om te reageren en met de inleiders in debat te gaan.

Meer informatie en aanmelden
Zie website Profiel>>