In juni en september ben je van harte uitgenodigd voor drie inspirerende bijeenkomsten over welbevinden in het onderwijs. Op 17 september vindt de derde bijeenkomst plaats met als thema 'Digitaal welbevinden'. Voortdurend afgeleid, te weinig slaap, influencers: welke invloed heeft het intensieve smartphone- en sociale mediagebruik op het welbevinden van kinderen en jongeren? En wat is onze taak als onderwijsprofessionals hierin? Met een expert op dit gebied gaan we met deelnemers hierover in gesprek.
Datum en tijd
Woensdag 17 september 2025, van 14.45 – 17.15 uur
Locatie
Theater de Spiegel, Spinhuisplein 14 in Zwolle
Programma
-
14:45 - 15:15 uurInloop met koffie en thee
-
15:15 - 15:45 uurPresentaties
Meer informatie over expert en programma volgt.
-
15:45 - 16:15 uurPraktijkvoorbeelden
Meer informatie volgt.
-
16:15 - 17.15 uurHoe maak je de kennis toepasbaar in jouw (school)praktijk?
Voor wie
Schoolleiders, leraren, ib’ers, teamleiders, zorgcoördinatoren, schoolbestuurders en onderwijsondersteunend personeel in het po, vo en (v)so, alsook partners rondom de school.
Kosten
Geen
Aanmelden
Overige bijeenkomsten
Naast deze bijeenkomt zijn er nog twee bijeenkomsten over 'gelijke kansen op welbevinden' op 2 juni en over schoolstress op 24 juni. Via bovenstaand formulier kun je je ook hier voor aanmelden.
Gezonde School, Welbevinden op School en de Coalitie Welbevinden (NJi, NCJ, NIP Schoolpsychologen, Gezonde School, Trimbos-instituut, Pharos en Augeo Foundation) organiseren deze bijeenkomsten samen met de PO-Raad, VO-raad en de Sectorraad GO. De ministeries van OCW en VWS maken de bijeenkomsten mede mogelijk. |