Zoek de samenwerking op met andere schoolbesturen rondom digitale veiligheid

Wil je met andere schoolbesturen samenwerken aan informatiebeveiliging en privacy (IBP)? De PO-Raad en VO-raad brengen besturen met vraagstukken rondom digitale veiligheid met elkaar in contact via regionale (leer)netwerken.

Digitaal veilig worden en blijven is belangrijk. Als je de samenwerking opzoekt met andere scholen en schoolbesturen biedt de mogelijkheid om:

Dus benut de kracht van een netwerk, zoek de samenwerking op en zet gezamenlijk de volgende stap naar een toekomstbestendige en digitaal veilige onderwijsorganisatie.

In een netwerk leer je van elkaars aanpak, ga je in gesprek over dreigingen en oplossingen en onderzoek je of je bepaalde opgaven gezamenlijk kunt oppakken.

Wil je in contact komen met andere schoolbesturen om samen te werken aan IBP? De PO-Raad en VO-raad brengen besturen met vraagstukken over digitale veiligheid met elkaar in contact via (leer)netwerken. Meld je aan via onze interesselijst.

Interesselijst regionale samenwerking

Heb je interesse? Laat je gegevens achter in het formulier en wij nemen contact met je op.

Over het programma Digitaal Veilig Onderwijs

Met het programma Digitaal Veilig Onderwijs bundelen het ministerie van OCW, Kennisnet, SIVON, de PO-Raad en de VO-raad hun krachten voor een onderwijssector waarin iedere leerling digitaal veilig kan leren en medewerkers digitaal veilig kunnen werken. Het programma biedt schoolbesturen heldere leidraden en een concreet ondersteuningsaanbod. Het programma stimuleert ook dat leveranciers hun productportfolio in lijn brengen met het Normenkader IBP. Zo kunnen scholen voldoen aan hun verantwoordelijkheid om een digitaal veilige organisatie te realiseren. Stap voor stap, Bit by Bit.